Efektywne zarządzanie przedsiębiorstwem

Kontrola czasu pracy pracowników oraz ocena ich efektywności od zawsze były zmorą kadry zarządzającej. Bo jak ocenić czy wykonana praca jest proporcjonalna do czasu na nią poświęconego? Wykonać pracę samemu? Nowoczesne systemy i aplikacje do zarządzania czasem i prowadzonymi projektami rozwiązują ten problem. Nadzór nad pracownikami stał się szybki i przejrzysty. Maksymalizacja skuteczności procesów nigdy nie była na tak wysokim poziomie jak dziś. Firma bugilo.pl wychodzi naprzeciw potrzebom narzucanym przez postep prezentując nowoczesny, łatwy w obsłudze jak i kompletny program do zarządzania projektami firmy.

Skuteczne zarządzanie

Przedsiębiorstwa dwudziestego pierwszego wieku co raz to zaskakują w rozwiązaniach podnoszących stopień najefektywniejszego wykonania pracy w danym okresie czasowym. Czas to luksus który ani przedsiębiorca ani jego firma nie może kumulować, dlatego tak ważne jest jego optymalne wykorzystanie. Przygotowywanie różnorakich projektów przez zespoły ludzi zostało połączone w taki sposób, by osoba kierująca pracą mogła w szybko i łatwo monitorować przebieg procesu tworzenia, wprowadzania oraz życia produktu. W pełni pozwala to zorganizować oprogramowanie do zarządzania projektami firmy Bugilo.

Komplementarność aplikacji

Przygotowana aplikacja jest w pełni skierowana na kompletny przebieg i zarządzanie projektem. Oferowane funkcje pozwalają na pełne śledzenie konceptu, od jego powstania poprzez wycenę, wdrożenie, monitorowanie aż po wystawienie faktury. Kadra zarządzająca korzystająca z aplikacji ma umożliwione rejestrowanie czasu pracy oraz przypisywanie kosztów do poszczególnych projektów. To nie wszystko. Użytkownicy są informowani o zagrożonych lub opóźnionych procesach, co więcej generowane są raporty okresowe pozwalające na ewaluację poniesionych nakładów w stosunku do poziomu osiągnięcia zamierzonego celu. Funkcja kontroli i monitorowania zlecenia online może również wskazywać generowane koszty, dzięki czemu z łatwością można skalkulować rentowność przedsięwzięcia.

Projekty z Bugilo

Funkcjonalności aplikacji są bardzo szerokie. Każdy przygotowywany projekt może mieć wiele wersji, jest też przygotowywany dla klienta z własnej bazy danych. Pozwala na wizualizację projektów i ich harmonogramu na nowoczesnej tablicy Kanban. W jednym przedsięwzięciu udział brać może wiele zespołów, można mu również przypisać menadżera. Dzięki Bugilo w szybki i prosty sposób wykreujemy nowe oferty, włączając w ten etap innych pracowników. Umożliwia również na przygotowanie wielu wzorów ofert i umów. Wszystko to jest przejrzyste dzięki odpowiedniej wizualizacji i wygodnemu interfejsowi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.